Planet Dark startuje sérii hororových audio novel v atmosférickém zvukovém zpracování. Klasické i současné hororové novely a povídky od slavných i méně známých autorů v podání silných vypravěčů a s překvapivým zvukovým designem, vždy v původní nezkrácené formě. Zážitkové audio plné napětí a hrůzy je tu. Od prosince 2021 každý měsíc jeden horor pro vaše uši.

Sérii plnou hrůzy a napětí otevírá dílo zakladatele moderního hororu a jednoho z nejvlivnějších spisovatelů vůbec, Howarda Phillipse Lovecrafta. V prosinci to bude novela HRŮZA V DUNWICHI, v lednu 2022 pak slavné VOLÁNÍ CTHULHU a trilogii uzavřou SNY V ČARODĚJNICKÉM DOMĚ. Klasické příběhy do zvukové podoby zpracoval režisér Robin Kvapil v renomovaném studiu Needles, které je držitelem ocenění Audiokniha roku za tituly Solaris a Frankenstein. Hutnou atmosféru cizích dimenzí i neviděné kosmické hrůzy řinoucí se prohnilými kouty Lovecraftovy země posluchačům svým démonickým basem zprostředkoval herec Miroslav Krobot.

#1: H.P. LOVECRAFT – HRŮZA V DUNWICHI

Cover art Marek Škubal

Premiéra 20. prosince 2021

Poslouchejte na vašich oblíbených portálech s audioknihami.

AUDIOLIBRIX AUDIOTEKA O2KNIHOVNA ALZA ARTFORUM

Dunwich byl odjakživa místem temným a ponurým. Ale až s příchodem rodiny Whateleyových se do něj vkradla skutečná hrůza. Atmosféra této ďábelské vesnice ležící kdesi v zapadlém koutě Massachusetts ještě zhoustne s narozením předčasně vyvinutého a obludného chlapce jménem Wilbur. Hoch se pod vedením svého šíleného děda pouští do rodového učení zapovězených rituálů i zkoumání starých svitků ze zakázané knihy Nekronomikonu a svými činy udává do pohybu děsivé události vrcholící onoho léta roku 1928, které později vešlo do dějin jako Hrůza v Dunwichi.

Planet Dark uvádí první knihu z hororového cyklu nazvaného STOPY HRŮZY. Ten nabídne pravidelnou dávku temných příběhů prostřednictvím kolekce hrůzostrašných příběhů. Serii plnou hrůzy a napětí otevírá dílo zakladatele moderního hororu a jednoho z nejvlivnějších spisovatelů vůbec, Howarda Phillipse Lovecrafta, a jeho novela HRŮZA V DUNWICHI, která obecně platí za jedno z nejděsivějších děl hororové literatury. Pro Planet Dark vyrobil Bionaut a do zvukové podoby ji zpracoval režisér Robin Kvapil v renomovaném studiu Needles, které je držitelem ocenění Audiokniha roku za tituly Solaris a Frankenstein. Hutnou atmosféru cizích dimenzí i neviděné kosmické hrůzy řinoucí se prohnilými kouty Lovecraftovy země posluchačům svým démonickým basem zprostředkoval herec Miroslav Krobot podle překladu Lindy Bartoškové. Cover art vytvořil Marek Škubal.

Ukázka

VŠE O STOPÁCH HRŮZY NAJDETE TADY


JIŽ BRZY

LEDEN 2022
STOPY HRŮZY #2: VOLÁNÍ CTULHU

Cover art Marek Škubal

ÚNOR 2022
STOPY HRŮZY #3: SNY V ČARODĚJNICKÉM DOMĚ

Cover art Marek Škubal