Planet Dark uvádí sérii hororových audio novel v atmosférickém zvukovém zpracování. Klasické i současné hororové novely a povídky od slavných i méně známých autorů v podání silných vypravěčů a s překvapivým zvukovým designem, vždy v původní nezkrácené formě. Zážitkové audio plné napětí a hrůzy je tu. Od prosince 2021 každý měsíc jeden horor pro vaše uši.

Sérii plnou hrůzy a napětí otevíráme s dílem zakladatele moderního hororu a jednoho z nejvlivnějších spisovatelů vůbec, Howarda Phillipse Lovecrafta. V prosinci 2021 jsme vydali novelu HRŮZA V DUNWICHI, na ni navazujeme slavným spisem VOLÁNÍ CTHULHU a v únoru 2022 trilogii uzavíráme SNY V ČARODĚJNICKÉM DOMĚ. Klasické příběhy do zvukové podoby zpracoval režisér Robin Kvapil v renomovaném studiu Needles, které je držitelem ocenění Audiokniha roku za tituly Solaris a Frankenstein. Hutnou atmosféru fantaskního světa mýtu Cthulhu posluchačům svým výrazným projevem zprostředkoval herec Miroslav Krobot.

H.P. LOVECRAFT – SNY V ČARODĚJNICKÉM DOMĚ

Premiéra 21. února 2022

Poslouchejte na vašich oblíbených portálech s audioknihami.

AUDIOLIBRIXAUDIOTEKA ALZA O2 KNIHOVNA KNIHY DOBROVSKÝMARTINUS

Vyvolaly ty sny horečku, nebo horečka způsobila sny? To už Walter Gilman nevěděl. Nadějný student matematiky a geometrie s nástupem na Miskatonickou univerzitu v Arkahmu doslova propadl tamnímu přízračnému kouzlu a našel zálibu v okultních vědách. Záměrně se ubytoval v nechvalně proslulém domě, v jehož nepravidelných prostorách kdysi přebývala obávaná salemská čarodějnice. S příchodem oněch hrůzných snů se ale fascinace mění v hotovou noční můru a on se propadá stále hlouběji do horečnatých vizí. Jeho běsy postupně nabývají stále děsivějších tvarů a Gilman brzy zjišťuje, že odporní noční návštěvníci jsou ve skutečnosti mnohem víc než pouhý výplod jeho blouznící mysli.

Planet Dark uvádí další knihu z hororového audio cyklu nazvaného STOPY HRŮZY. Serie pokračuje dalším dílem zakladatele moderního hororu a jednoho z nejvlivnějších spisovatelů vůbec, Howarda Phillipse Lovecrafta, jeho mnohdy opomíjenou a přitom nebývale atmosférickou povídkou s patinou okultismu, SNY V ČARODĚJNICKÉM DOMĚ. Pro Planet Dark vyrobil Bionaut a do zvukové podoby zpracoval režisér Robin Kvapil v renomovaném studio Needles, které je držitelem ocenění Audiokniha roku za tituly Solaris a Frankenstein. Hutnou atmosféru cizích dimenzí i nevýslovné hrůzy spící v těch nejzapadlejších koutech našeho světa posluchačům svým démonickým basem zprostředkoval herec Miroslav Krobot podle překladu Stanislavy Menšíkové. Cover art vytvořil Marek Škubal.

VŠE O AUDIO SÉRII STOPY HRŮZY NAJDETE TADY

JIŽ VYŠLO

STOPY HRŮZY #1: HRŮZA V DUNWICHI

Cover art Marek Škubal

STOPY HRŮZY #2: VOLÁNÍ CTHULHU

Cover art Marek Škubal