Planet Dark uvádí sérii hororových audio novel v atmosférickém zvukovém zpracování. Klasické i současné hororové novely a povídky od slavných i méně známých autorů v podání silných vypravěčů a s překvapivým zvukovým designem, vždy v původní nezkrácené formě. Zážitkové audio plné napětí a hrůzy je tu. Od prosince 2021 každý měsíc jeden horor pro vaše uši.

Sérii plnou hrůzy a napětí otevíráme s dílem zakladatele moderního hororu a jednoho z nejvlivnějších spisovatelů vůbec, Howarda Phillipse Lovecrafta. V prosinci 2021 jsme vydali novelu HRŮZA V DUNWICHI, na ni navazujeme slavným spisem VOLÁNÍ CTHULHU a v únoru 2022 trilogii uzavřeme SNY V ČARODĚJNICKÉM DOMĚ. Klasické příběhy do zvukové podoby zpracoval režisér Robin Kvapil v renomovaném studiu Needles, které je držitelem ocenění Audiokniha roku za tituly Solaris a Frankenstein. Hutnou atmosféru fantaskního světa mýtu Cthulhu posluchačům svým výrazným projevem zprostředkoval herec Miroslav Krobot.

H.P. LOVECRAFT – VOLÁNÍ CTHULHU

Premiéra 25. ledna 2022

Poslouchejte na vašich oblíbených portálech s audioknihami.

AUDIOLIBRIXAUDIOTEKA O2KNIHOVNA ALZA KNIHY DOBROVSKÝMARTINUS

Jedno ze stěžejních děl hororové literatury představuje první setkání s nechvalně proslulým kultem Cthulhu. Mladý antropolog v něm prochází poslední vůli svého prastrýce, a čím víc se noří do podivuhodného dědictví, tím víc rozplétá děsivé tajemství, které by žádný smrtelník nikdy neměl odhalit. Pátrání v pozůstalosti odhaluje strašlivé události poskládané do ještě děsivějších souvislostí, jejichž původ sahá až na dno Pacifiku, kde ve svém nepřirozeném kyklopském městě už po eony let dříme nevýslovná obludnost známá jako Cthulhu. Kdo zaslechne jeho volání, toho už podmanivý svět mýtů a kosmických hrůz H.P. Lovecrafta nikdy nepustí.

Planet Dark uvádí další knihu z hororového audio cyklu nazvaného STOPY HRŮZY. Serie pokračuje dalším dílem zakladatele moderního hororu a jednoho z nejvlivnějších spisovatelů vůbec, Howarda Phillipse Lovecrafta, jeho nejznámější povídkou VOLÁNÍ CTHLHU, která představuje základní kámen lovecraftovské mytologie. Pro Planet Dark vyrobil Bionaut a do zvukové podoby ji zpracoval režisér Robin Kvapil v renomovaném studiu Needles, které je držitelem ocenění Audiokniha roku za tituly Solaris a Frankenstein. Hutnou atmosféru cizích dimenzí i nevýslovné hrůzy spící v těch nejzapadlejších koutech našeho světa posluchačům svým démonickým basem zprostředkoval herec Miroslav Krobot podle překladu Ondřeje Neffa. Cover art vytvořil Marek Škubal.

VŠE O AUDIO SÉRII STOPY HRŮZY NAJDETE TADY


JIŽ BRZY

ÚNOR 2022
STOPY HRŮZY #3: SNY V ČARODĚJNICKÉM DOMĚ

Cover art Marek Škubal

JIŽ VYŠLO

STOPY HRŮZY #1: HRŮZA V DUNWICHI

Cover art Marek Škubal