Dexter se vrací na obrazovky

Drasticky dojemný Michael C. Hall ještě neřekl svoje poslední slovo

Přes den policejní specialista, v noci sériový vrah. Michael C. Hall si zopakuje ikonickou roli miláčka Dextera Morgana. Oblíbený zabiják s jedinečným smyslem pro humor a přísným etickým kodexem se totiž vrací. Kabelová stanice Showtime objednala novou desetidílnou sérii, která naváže na kultovní seriál DEXTER.

Taky vám při té zprávě v hlavě automaticky naskočila titulní znělka od Rolfa Kenta? Není se čemu divit. Z Dextera se stal celosvětový fenomén, jehož titulní hrdina si svou mnohovrstevnatostí a cynickým výhledem na svět získal miliony diváků. Seriál má na svém kontě celkem osm sezón a dodnes svou kvalitou převyšuje většinu současné televizní tvorby. Stanice Showtime si toho je moc dobře vědoma a nezamýšlela v seriálu jakkoliv pokračovat.

Původní showrunner Clyde Phillips spolu s hlavní hvězdou ale údajně přišli s natolik zajímavým námětem, že ho vedení kabelové televize prostě nemohlo ignorovat a dalo nové sérii zelenou. Ta podle všeho naváže přímo na finále osmé řady. Samotné natáčení by mělo odstartovat začátkem roku 2021 a premiéry bychom se měli dočkat na podzim téhož roku. Budeme doufat, že Showtime ví, co dělá, a má opravdu dobrý důvod k tomu, aby Dextera rušila ze zaslouženého odpočinku.

předchozí MONSTER HUNTER: Paul W.S. Anderson ujišťuje fanoušky, že jeho film bude věrný předloze
další Kina zavřela. Jak dopadl poslední promítací víkend?

žádné komentáře

odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *