Hopper žije! Stranger Things 4 posílají Srdečné pozdravy z Ruska

David Harbour nebude chybět ani tentokrát

Netflix nám na Valentýna připravil příjemné překvápko v podobě prvního teaseru STRANGER THINGS 4. Zodpověděl tak na jednu z nejpalčivějších otázek minulé řady. Kdo je tajemný Američan z potitulkové scény finální epizody?

Přestože spekulací bylo spoustu, včetně návratu doktora Brennera, nikoho asi nepřekvapí, že oním zajatcem je právě šerif Hopper. Upoutávka s příznačným názvem Srdečné pozdravy z Ruska odhaluje skupinu vězňů, jak na zasněžené Kamčatce opravují železnici. Mezi nimi je i sám Jim Hopper, živý a zdravý. David Harbour se tak definitivně vrací i počtvrté.

Bratři Dufferové prozradili, že vězení uprostřed ledové pouště je jedním z mnoha příkoří, které na něj čeká. Vedle ruských trýznitelů bude muset čelit i hrůzám z jiných světů. Zatímco zpátky v Americe se na povrch dere nová hrozba. Něco, co bylo pohřbeno už dávno. Něco, co všechny dosavadní události spojí.

Hopper nebude jediný, kdo se octne v neznámém prostředí. Jak Netflix oznámil už vloni, za hranice indianského maloměsta se rozuteče i celá dospívající parta z Hawkins. A kdo ví, někteří z nich možná až za hranice naší reality. „Čtvrtá řada vypadá na tu největší a nejděsivější kapitolu. Nemůžeme se dočkat, až ji všem ukážeme. Mezitím se modlete za Američana“, dodávají Dufferové.

Nová řada seriálového hitu se aktuálně natáčí a dočkat bychom se jí měli někdy v průběhu příštího roku. Nevíme jak vy, ale my v redakci to čekání asi nedáme.