THE BABY: Trailer nejděsivější komedie roku představuje vraždící batole

Vychovávat dítě je peklo. Obzvlášť, když má nadpřirozené schopnosti a libuje si ve vraždění

Nikdy nechtěla děti. Ale tohle dítě očividně chtělo ji. HBO Max představuje zcela originální pohled na mateřství v osmidílné sérii THE BABY, kde se novopečená matka bude muset poprat s ďábelským miminem. Tvůrci slibují černohumornou podívanou satirizující rodičovské povinnosti, nadmíru zábavný trailer zase láká na nejděsivější komedii letošního roku s vraždícím batoletem v hlavní roli.

Osmatřicetiletá Nataša už má plné zuby svých kamarádek, které zajímají jenom jejich ratolesti. Ale když jí život doslova předhodí neplánované dítě, celý svět se jí obrátí vzhůru nohama. Na první pohled roztomilé miminko je totiž ve skutečnosti manipulativní stvoření s děsivými nadpřirozenými schopnostmi a násilnickým sklony. Když Nataša odhalí jeho smrtící povahu, pokouší se ho stále zoufalejšími způsoby zbavit.

S nápadem na nadpřirozené nemluvně s vražednými choutky přišly scénáristky a výkonné producentky Sian Robins-Grace (Sexuální výchova) a Lucy Gaymer (True Horror), které se rozhodly prozkoumat mateřství z perspektivy ženy, co se rozhodně netouží stát matkou, a okořenit hořkosladkou zápletku o hororové prvky. V hlavních rolích se představí Michelle De Swarte, Amira Ghazalla, Isy Suttie, Sinéad Cusack, Shvorne Marks a Tanya Reynolds.

První epizodu seriálu The Baby uvede HBO max už 24. dubna 2022. Další díly uvidíme každý následující týden.