Krokodýli útočí v klaustrofobickém pokračování Krvavé laguny


Lidožraví krokodýli z Austrálie se po třinácti letech vracejí se zvířecí variací Pádu do tmy. Režisér Andrew Traucki (Krvavá laguna, Útes smrti) se znovu noří do béčkových vod s hororem BLACK WATER: ABYSS.

Skupina přátel vyráží do srdce australské buše prozkoumat odlehlý jeskynní systém. V průběhu expedice je ale přepadne tropická bouře, která je uvězní hluboko pod zemí. Při úprku před stoupající hladinou zjistí, že v jeskyních nejsou sami. Podzemní voda je plná hladových krokodýlů.

Krvavá laguna z roku 2007 byla příjemným minimalistickým hororem z prostředí mangrovových bažin, který vycházel ze skutečného případu. Soudě podle prvního traileru, její pokračování hodlá posunout laťku a podobně jako dvojka 47 metrů sází místo komorního survivalu na divokou akci v klaustrofobických prostorách. V hlavních rolích uvidíme Jessicu McNamee (The Loved Ones, MEG), Luka Mitchella (Mrtvý bod), Amalii Golden (Harrow), Benjamina Hoetjese a Anthonyho J. Sharpea.

Možná je to tím, že se za poslední dva roky příliš zvířecích amoků neurodilo, ale na Trauckiho návrat ke krokodýlí laguně se obzvlášť těšíme.

Black Water: Abyss premiéruje v britských kinech 10. července a jen o měsíc později vychází digitálně na VOD platformách.