Groteskní monstrum hledá kamarády v hororu COME PLAY

Larry si chce jenom hrát

Není z tohohle světa. Žije za obrazovkou a ze všeho nejvíc si chce hrát. Oceňovaný kraťas o groteskním monstru, co hledá přítele, dostal svoji celovečerní verzi. Seznamte se s Larrym v první upoutávce hororu COME PLAY.

Oliver vždycky cítil, že je odlišný. Kvůli svému zdravotnímu stavu nikdy neměl moc přátel. V zoufalé snaze najít si skutečného kamaráda hledá útěchu ve svém všudypřítomném tabletu a mobilním telefonu. A jednoho dne v nich objeví bytost stejně odlišnou, jako je on sám. Znetvořenou figuru, která se zoufale snaží proniknout z digitálního světa za obrazovkou do toho skutečného.

Jacob Chase, autor původního kraťasu Larry z roku 2017, se rozhodl rozšířit mytologii tabletového monstra o celovečerní film a představit svou děsivou stvůru jako součást rozšířené reality chytrých zařízení. Snímek Come Play, který si Chase sám napsal a natočil, vznikl v produkci Spielbergovy společnosti Amblin Partners. V hlavních rolích uvidíme Azhyho Robertsona (Manželská historie), Gillian Jacobs (Zpátky do školy) a Johna Gallaghera Jr. (Ulice Cloverfield 10).

Premiéra filmu byla naplánována na 16. července. Z důvodu pandemie koronaviru se ale nakonec jeho uvedení přesunulo na 30. října. Do zámořských kin tak dorazí právě včas na Halloween. Jestli se ho dočkáme i v české distribuci, je zatím ve hvězdách.

Dole najdete první trailer a plakát. Původní krátkometrážní film si můžete pustit tady.