JURSKÝ SVĚT: KŘÍDOVÝ KEMP v novém traileru slibuje dinosauří akci pro celou rodinu

Co se dělo na druhé straně ostrova Isla Nublar?

Pařáty, tesáky a spousta řevu. Vítejte v Křídovém kempu, kde hrstka vyvolených dětí nahlíží za oponu Jurského světa. Ještě před očekávaným finále populární dinosauří série dorazí na Netflix animované dobrodružství JURSKÝ SVĚT: KŘÍDOVÝ KEMP.

Osmidílný seriál z dílny DreamWorks Animation, Universal Pictures a Amblin Entertainment se zaměří na šestici táborníků, kteří přijeli otestovat zbrusu nový kemp na opačné straně ostrova Isla Nublar. Jejich dobrodružství se tak odehrává paralelně s událostmi Jurského světa. Když pak dojde k narušení bezpečnosti dinosauřího parku, táborová idylka končí a mladí hrdinové budou muset spolupracovat, aby z ostrova vůbec vyvázli živí.

Animovanou sérii vytvořili Scott Kraemer a Lane Lueras (Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví) a z pozice výkonných producentů na ni dohlíželi Steven Spielberg, Frank Marshall a Colin Trevorrow. Přestože je seriál určený primárně mladším divákům, zkrátka nepřijdou ani fanoušci filmové ságy. Nejnovější upoutávka totiž slibuje zábavné dinosauří atrakce, klíčové události z odlišné perspektivy, staré známé ještěry a hlavně spoustu prehistorické akce pro celou rodinu.

Jurský svět: Křídový kemp vychází 18. září. Do té doby můžete prozkoumat nové webovky CampCretaceous.com. Ty vás vezmou na interaktivní prohlídku kempu, pustí mezi dinosaury, nebo představí táborové aktivity včetně několika online her.

Trailer v původním znění najdete pod tímto odkazem.