CO DĚLÁME V TEMNOTÁCH se vrací s třetí řadou, čtvrtá dorazí hned příští rok

Už jen párkrát otevřeme víko rakve a jsou tu nová dobrodružství mimózních upírů odvedle

Televizní mockument CO DĚLÁME V TEMNOTÁCH s každou další sezónou jenom roste. Z nenápadného seriálu podle stejnojmenného filmu se vyklubal překvapivý hit a fanoušci se ho prostě nemůžou nabažit. Stanice FX si toho je moc dobře vědoma a proto ještě před premiérou očekávané třetí řady objednala rovnou i tu čtvrtou. Ta dorazí někdy v průběhu roku 2022. Abychom ale zbytečně nepředbíhali, tady je první plnohodnotný trailer aktuální série, který slibuje nadmíru zábavný návrat čtveřice mimózních upírů odvedle a jejich lidského komorníka z pokrevní linie Van Helsingů.

Svérázný sitcom nabízí dokumentární pohled na každodenní – nebo spíše každonoční aktivity tří upírů z různých koutů Evropy, co se rozhodli zkusit svoje štěstí v Americe. V domě s nimi žije ještě psychický upír, kterého kvůli schopnosti vysávat energii nemá nikdo rád, a člověk starající se o chod domácnosti.

Třetí řada naváže na šokující finále minulé sezóny, kdy čtveřice nelidských spolubydlících konečně odhalila pravdu o svém lidském služebníkovi. Celou domácnost tak zachvátí panika a nejistota pramenící z Guillermovy přítomnosti. Aby toho nebylo málo, ke všemu se jim do cesty připlete prapůvodní upír, svůdná Siréna, wellness kult a oslava 100. narozenin Colina Robinsona.

Nové díly Co děláme v temnotách startují už 2. září na FX Networks, odkud se následně přesouvají na Hulu. Premiérových epizod bychom se tak souběžně měli dočkat i na českém HBO GO, kde zatím můžete chytit obě předcházející série.