Polská vyvražďovačka Dnes v noci v lese nikdo nespí dostane pokračování

V polském Podlesí budou zase padat hlavy

Netflix postupně odhaluje svůj mrazivý lineup pro nadcházející halloweenskou sezónu a mezi hororovými tituly letošního programu Netflix and Chills nebude chybět ani dvojka úspěšného evropského slasheru Dnes v noci v lese nikdo nespí. Historicky první polská vyvražďovačka dostane řízné pokračování, které dorazí na konci října.

DNES V NOCI V LESE NIKDO NESPÍ 2 naváže tam, kde první film skončil a zaměří se na další osudy své final girl Zosie, která podle oficiální synopse odhalí zcela novou a nečekanou tvář. Do popředí se dostane také nešťastný mladý policista z malé vesničky v Podlesí, co hledá způsob, jak by svým ignorantským kolegům dokázal, co v něm je, a upoutal pozornost místní krasavice. Druhý díl podle tvůrců převrátí žánrová pravidla vzhůru nohama a nabídne zvrhlý, groteskní a řádně krvavý příběh o hledání lásky a objevování vlastního já ve světě, který nás víc rozděluje, než spojuje.

Scénář napsala Mirella Zaradkiewicz spolu s Bartoszem M. Kowalskim, který se opět chopil i režie. Tváří v tvář smrtelnému nebezpečí se tentokrát octnou Zofia Wichlacz, Mateusz Więcławek, Andrzej Grabowski, Wojciech Mecwaldowski, Izabela Dąbrowska a Sebastian Stankiewicz. Roli Zosie si zopakuje Julia Wieniawa-Narkiewicz.

Online premiéra druhé části téhle sebevědomé vyvražďovačky je naplánována na 27. října a my už netrpělivě vyhlížíme první trailer.