FERIA: Když zjistíte, že vraždí vaši rodiče. Trailer k sektářské minisérii ze Španělska je venku

Zápletka s mysteriózní sektou okořeněná devadesátými léty v malé vísce v Andalusii čeká diváky nové netflixové minisérie

Jednotvárný život v ospalé horské vesnici naruší dvěma náctiletým sestrám Evě a Sofii zásadní zjištění, které by možná raději nevěděly. Jejich rodiče jsou nejspíše chladnokrevní vrazi, kteří mají na svých rukou krev nejméně dvaceti obětí. Oba však náhle zmizí a dívky čelí hněvu místních obyvatel, netoužících po ničem jiném než spravedlnosti a tvrdé odplatě. Můžete se ale obrátit proti vlastní matce a otci, které teď všichni možná oprávněně považují za zrůdy?

Tak začíná příběh thrillerového seriálu FERIA: NEJTEMNĚJŠÍ SVIT v režii Carlose Montera a Agustína Martíneze, ve kterém kromě šílených náboženských fanatiků podle jejich slov nechybí ani dobová grungeová hudba, nadpřirozené bytosti, ostré andaluské slunce a důl, ústřední dějiště, které připomíná spíše labyrint.

„Jde o ambiciózní koncept, který potřeboval platformu s odvahou jej produkovat, a tou je právě Netflix,“ nechali se slyšet tvůrci. V hlavních rolích se objeví Marta Nieto, držitelka prestižního španělského ocenění Forqué, a mladé herečky Ana Tomeno a Carla Campra ztvárňující sestry. Trailer slibuje pořádný mindfuck a zvrácené rituály.

Všech osm hodinových epizod videotéka vypustí 28. ledna 2022.