Medvídek Pú je vraždící maniak v novém hororu podle klasické pohádky

Kryštůfek Robin odjel na vysokou a jeho zvířata se zbláznila. Indie slasher ze Stokorcového lesa se s nějakou klasikou zkrátka nepáře

Dětské ideály celých generací budou rozdupány na prach v hororovém převyprávění milované pohádkové klasiky Alana Alexandera Milneho. Jeho ikonické postavy ze Stokorcového lesa se totiž promění na zabijácká monstra v krví a medem nasáklé vyvražďovačce WINNIE THE POOH: BLOOD AND HONEY, která představí Medvídka Pú a Prasátko jako lidožravé bestie.

Ptáte se, jak je to možné? To už jim u Disneyho definitivně hráblo? Na(ne)štěstí ne. Myšák s touhle zvrhlou verzí nemá společného zhola nic. To jen vypršela lhůta autorských práv na Milneho původní příběhy a z Medvídka Pú se na začátku roku stalo volné dílo. Což znamená, že si s ním každý může nakládat dle libosti.

Téhle možnosti využil i režisér Rhys Frake-Waterfield, který se rozhodl naroubovat slavný příběh na slasherové postupy. Jak prozradil v nedávném rozhovoru pro magazín Variety, jeho snímek představí animální pudy světoznámého zvěřince, který se po odchodu Kryštůfka Robina na vysokou školu musí starat sám o sebe, až z toho zdivočí. Pú s Prasátkem se „vrátili ke svým zvířecím kořenům. Už nejsou krotcí. Stal se z nich zlý medvěd a divoké prase, kteří číhají po okolí a snaží se najít nějakou kořist,“ dodal filmař.

Dále podotkl, že kvůli problémům s copyrightem se ve filmu neobjeví Tygr ani Ijáček. Nicméně on sám si prý představuje, že je krvelačná dvojka někdy během svého brutálního řádění sežrala. Spolu s rozhovorem se na internetu objevily vůbec první fotografie z filmu, které slibují opravdu bizarní home invasion podívanou. V hlavních rolích si zahráli Amber Doig-Thorne, Maria Taylor, Danielle Scott a Natasha Tosini.

Snímek se momentálně nachází v postprodukci a jeho premiéry bychom se měli dočkat někdy ve druhé polovině letošního roku.