Režisérka Candymana chystá hororový podcast GHOST TAPE s Kiersey Clemons v hlavní roli


Režisérka nového Candymana Nia DaCosta spojila síly se scénáristou Hrdinů a seriálového Zámku a klíče Aronem Eli Coleitem, aby vytvořili hororový podcast GHOST TAPE. V hlavní roli uslyšíme Kiersey Clemons z povedeného monster survivalu Sweetheart nebo mysteriózní novinky Antebellum.

Podcastová série bude sledovat mladou rekrutku Tessu Dixon na odlehlé vojenské základně v Texasu. V průběhu bolestivého základního výcviku objeví starou audiopásku s označením „Ghost Tape 10“, kterou před lety na základně zanechal její dědeček. Přehráním jejího obsahu Tessa nevědomky vypustí děsivý přízrak, který je zhmotněním dávných hrůz spáchaných její vlastní rodinou.

Ghost Tape vzniklo v produkci losangeleského studia QCode, jež má na svědomí například mrazivý podcast o interdimenzionální hře The Left Right Game s Tessou Thompson. Scénář k sérii napsala Alexandra Hartman. O jeho realizaci se postarala režisérka Malakai pod dohledem Eli Coleiteho, DaCosty a Clemons, která se zároveň zhostila role výkonné producentky.

První epizodu hledejte od října ve vašich oblíbených aplikacích na podcasty.