STRANGER THINGS: Nová upoutávka netrpělivě očekávané 4. řady se vrací zpátky v čase

Eleven, slyšíš? Je tu další teaser!

Vlajková loď Netflixu se po nebývale dlouhé odmlce znovu hlásí o slovo. Streamovací gigant vypustil novou upoutávku netrpělivě očekávané čtvrté řady hororového retro seriálu STRANGER THINGS. Krátký teaser nazvaný Eleven, slyšíš mě? se vrací v čase zpět do doby, kdy doktor Brenner prováděl v hawkinských laboratoří experimenty na nadaných dětech. A očividně si pro ně naplánoval něco „hodně výjimečného“. Něco, co s největší pravděpodobností spustí sama Eleven.

Ukázka napovídá, že se v nově řadě nejspíš dočkáme nějakého originu, který buďto představí další postavy, nebo odhalí původ nové hrozby. Podobně jako u předchozího teaseru, i tento místo klasického popisku doprovází pouze číselný kód. Ten ukazuje 002/004 a měl by signalizovat, že se v bližší době dočkáme dalších dvou videí.

Nová sezóna doposud nemá žádné datum premiéry. Vzhledem k tomu, že její natáčení stále ještě probíhá, je tak víc než pravděpodobné, že se jí dočkáme až v příštím roce. Podle toho, co zatím víme, se seriál vůbec poprvé bude odehrávat mimo Hawkins. A to hned na několika frontách. Zatímco Hopper bude bojovat o život v kamčatském vězení, dospívající parta se rozuteče za hranice indianského maloměsta, kde bude muset čelit dalším hrůzám z jiných světů. Podle tvůrčího dua bratrů Matta a Rosse Dufferových nás čeká ta největší a nejděsivější kapitola vůbec.

Dosavadní osazenstvo navíc doplní sám představitel Freddyho Kruegera, Robert Englund, který si zahraje psychicky narušeného muže odsouzeného za brutální vraždu. Rozhodně se máme na co těšit. Jen to čekání bude nekonečné.