STRANGER THINGS 4: Finální teaser zve na prosluněné západní pobřeží. Eleven a její parta se vrátí v létě 2022!

Problémy si je najdou, ať už se z Hawkins rozutekli kamkoliv. Další upoutávka čtvrté řady televizního hitu převrací Kalifornii vzhůru nohama

Dobrodružství pokračuje na jaře 1986. Prázdniny se blíží a hawkinská omladina se je po dlouhých měsících odloučení chystá strávit zase pohromadě. Jenže jak už u téhle party bývá zvykem, nic nejde podle plánu a problémy z Upside Down je dostihnou dřív, než jejich společná dovolená vůbec začne. Netflix vypustil finální teaser své vlajkové lodě, a tentokrát nás vzal zcela tematicky do prosluněné Kalifornie. Netrpělivě vyhlížené STRANGER THING 4 totiž dorazí v létě 2022. Streamer to prozradil během oficiálního Stranger Things dne, který připadá na 6. listopadu. Nová řada bude mít celkem devět dílů.

Minutová ukázka sleduje Eleven spolu s bratry Byersovými, jak se snaží začlenit do nového života mezi nové přátele. Situace sice není přímo idylická, ale minimálně pro Eleven je tu ještě vidina brzkého shledání s Mikem. Dokud věci nenaberou temnější směr a všichni jsou vtaženi do vírů děsivých událostí. Jak bylo patrné už z minulé ukázky, tvůrci tentokrát hodlají strašit zcela novými způsoby a vedle nadpřirozené hrozby z jiných dimenzí nás čekají i lidská monstra. Jak se totiž zdá, z vězení, nebo spíš z vězeňského transportu, bude prchat zrůdný masový vrah Victor Creel, kterého si v seriálu zahraje představitel Freddyho Kruegera, Robert Englund.

Informací o chystané čtvrté řadě pořád není mnoho. Její tvůrci, bratři Matt a Ross Dufferovi, ale opakovaně naznačují, že nás čeká ta největší a nejděsivější kapitola Stranger Thing vůbec. Z dosavadních ukázek je patrné, že minimálně o měřítku si nevymýšlejí, tak snad to vyjde i s tou hrůzou. Nejnovější upoutávka s podtitulem Vítejte v Kalifornii každopádně nese označení 004/004 a uzavírá celý cyklus seriálových teaserů. To znamená, že příště už dostaneme plnohodnotný trailer.