Hororová antologie WELCOME TO THE BLUMHOUSE se představuje v prvním traileru

Čtyři horory pod jednou střechou

Společnost Blumhouse Television spojila síly s Amazon Studios, aby dali dohromady antologii osmi hrůzyplných příběhů se společným tématem lásky a rodiny jako destruktivní síly. Celý projekt nese příznačný název WELCOME TO THE BLUMHOUSE a jeho první polovina dorazí včas na Halloween.

Filmová série představí etablované herce pod taktovkou mladých a začínajících tvůrců. První čtyři filmy uvede streamovací služba Amazon Prime Video ještě letos v říjnu, a to rovnou ve speciálních dvojprogramech. Už 6. října se můžeme těšit na double feature snímků THE LIE od režisérky Veeny Sud a BLACK BOX debutujícího Emmanuela Osei-Kuffoura. O týden později, 13. října, vyjde debut režisérky Zu Quirke NOCTURNE a čtveřici uzavře EVIL EYE od talentovaných bratrů Elana a Rajeeva Dassaniových. Podrobnější informace o jednotlivých titulech najdete v našem předchozím článku.

První upoutávka láká na čtveřici původních hororů, které vyhlížejí jako zajímavý mix Černého zrcadla a Twilight Zone. Jednotící téma společně s názvem a sloganem „pod jednou střechou“ pak působí, jakoby Blumhouse budoval svoje vlastní filmové univerzum. V hlavních rolích projektu uvidíme Sydney Sweeney (Příběh služebnice), Joey King (Slenderman), Mireille Enos (Zločin, Světová válka Z), Petera Sarsgaarda (Orphan) nebo Madison Iseman (Annabelle 3).

Zbytek série dorazí v roce 2021, pravděpodobně opět v průběhu halloweenské sezóny.