CASTLE FREAK: Remake kultovní klasiky se představuje v prvním traileru

Giorgio má zase hlad!

Produkční studio Full Moon Features spojilo síly s ikonickým magazínem Fangoria, aby společně oživili hororovou klasiku CASTLE FREAK nedávno zesnulého režiséra Stuarta Gordona. Moderní remake brutálního béčka, které u nás vyšlo pod distribučním názvem Zámecká zrůda, vyjde začátkem prosince a bude věrný originálu.

Krátce po tragické nehodě, při níž přišla o zrak, se Rebecca dozvídá bizarní novinu. Její dávno ztracená matka zemřela a odkázala jí starobylý rodinný zámek. V domnění, že se dozví něco víc o své minulosti a matce, která ji opustila, se s kamarády vydává na místo. Její rodinná historie je ale mnohem temnější, než doufala. Ve zdech starého sídla se ukrývá temné tajemství, které by ji i její přátele mohlo stát život.

Gordonův film z roku 1995 vychází z gotické povídky H. P. Lovecrafta Vyděděnec. Jak je ale patrné z první upoutávky, nová verze výrazně posiluje lovecraftovské motivy. Trailer vedle Necronomiconu zmiňuje Prastaré a zároveň odhaluje tajemný kult vzývající Yog-Sothotha. Remake podle scénáře Kathy Charles natočil maskér a loutkař Tate Steinsiek. O praktické efekty tak s největší pravděpodobností nouze nebude.

Snímek vznikl pod producentským dohledem hvězdy původního filmu Barbary Crampton. Hudbu k němu složil dvorní skladatel italského režiséra Lucia Fulciho, maestro Fabio Frizzi. V hlavních rolích uvidíme Clair Catherine, Jakea Horowitze, Chrise Galusta a Emily Sweet.

Castle Freak vychází digitálně na VOD platformách už 4. prosince. Plakát a trailer najdete dole. Na Zámeckou zrůdu Stuarta Gordona se můžete podívat zcela zdarma na VOD platformě Full Moon Features.

žádné komentáře

odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *