Ben Wheatley v tichosti natočil nový horor IN THE EARTH!


Britský filmař Ben Wheatley se v posledních měsících rozhodně nenudí. Před třemi týdny na Netflixu uvedl svoji gotickou novinku Rebeka a jen krátce nato převzal režijní otěže pokračování žraločího hitu MEG: Monstrum z hlubin. Nyní se nechal slyšet, že dokončil svůj nový snímek IN THE EARTH. Nízkorozpočtový horor, který začal v tichosti točit během koronavirové karantény.

Film se má odehrávat v době, kdy planetu zachvátila smrtící epidemie. V jeho centru bude vědec, který se za doprovodu zkušeného lesníka vydává na rutinní výjezd pro zásoby. Cesta vede hlubokými lesy, a když na ně ale padne soumrak, ocitají se v samém srdci temnoty. Všechno kolem nich doslova ožívá a jejich výprava se mění v divokou noční můru.

In the Earth je Wheatleyho odpovědí na probíhající covidovou krizi, kterou natočil během 15 dnů v době srpnového lockdownu Anglie. Snímek zafinancovala produkční společnost Neon a plánuje ho nasadit do kin v průběhu příštího roku. V hlavních rolích se objeví Joel Fry (Hra o trůny), Ellora Torchia (Slunovrat), Hayley Squires (Já, Daniel Blake) a Reece Shearsmith (High Rise).

předchozí Mena Suvari v akvatickém hororu WHAT LIES BELOW
další TICHÉ MÍSTO: Na třetím filmu se už pracuje, dorazí v roce 2022!

1 Comment

  1. Profilový obrázek
    9. 12. 2020
    Odpovědět

    Hi colleagues, how is all, and what you want to say regarding this post, in my view its really awesome in support of me. Staci Eugenio Natassia

odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *