EVIL DEAD: Virtuální projekce Lesního ducha s živým komentářem Bruce Campbella

Ultimátní Evil Dead zážitek

Před čtyřmi dekádami vyrazila parta studentů na chatu do lesa a vzniklo z toho jedno z nejzákladnějších děl filmového hororu. Už je to tak, kultovní klasika Sama Raimiho LESNÍ DUCH letos oslaví neuvěřitelné čtyřicetiny. Určitě jste ji viděli nesčetněkrát. Teď si ji ale můžete vychutnat se samotným Brucem Campbellem.

Legendární herec bude totiž účastníkem speciální livestreamové projekce filmu. Tu pořádá nově vzniklý program Watch With, který divákům umožňuje prožít svoje oblíbené snímky ve společnosti hvězd. Campbell bude Lesního ducha po celou dobu provázet živým komentáře, zastavovat konkrétní scény, aby vysvětlil jejich vznik, doplnil zajímavosti, nebo je zasadil do zcela nového kontextu. Zároveň bude sdílet svoje vzpomínky, historky z placu i anekdoty z natáčení a mimoto zodpoví několik vybraných otázek z live chatu, který bude probíhat po dobu projekce.

Virtuální promítání proběhne v sobotu 23. ledna od 18.00 pacifického a 21.00 východního standardního času. Převedeno na náš čas to znamená, že čeští a slovenští diváci si budou muset nastavit budík na neděli 24. ledna ve tři hodiny ráno. Událost bude streamovaná celosvětově a po jejím skončení bude projekce dostupná on demand po dobu následujících 48 hodin. Lístky je možné zakoupit prostřednictvím serveru Stellar a jejich cena začíná na 25 dolarech. K dispozici jsou i VIP vstupenky, jejichž součástí je i limitovaný plakát vytvořený speciálně pro tuto akci.

Zdá se, že nový rok je franšíze Evil Dead doslova nakloněn. Vedle této unikátní projekce značka dostane zbrusu novou videohru se samotným Cambellem v hlavní roli, Armáda temnot se konečně dočká vytouženého uvedení na UHD discích a nadto by mělo začít natáčení čtvrtého pokračování s názvem Evil Dead Rise.